Kurumsal
Şirket Profili
Vizyonumuz
Misyonumuz
HABER ve DUYURULARIMIZ
SIK SORULAN SORULAR
Antiseptik Nedir?
Biyosidal Ürün Nedir?
Enfeksiyon Nedir, Nasıl Bulaşır?
Dezenfeksiyon Nedir?
Yüksek Düzey Dezenfeksiyon Nedir?
Orta Düzey Dezenfeksiyon Nedir?
Düşük Seviye Dezenfeksiyon Nedir?
Şirket Profili
xay[24]S_Store_First[24].jpg

Detrox; başta sağlık sektōrü olmak üzere hijyen ve dezenfeksiyonun ōnemli olduğu tüm sektōrlerin talep ve beklentileri analiz edilerek sōz konusu talep ve beklentiler doğrultusunda hijyen ve dezenfeksiyon alanında entegre çōzümler sunma amacıyla yola çıkmıştır. Şirket müşteri odaklı büyüme stratejisi çerçevesinde hijyen ve dezenfeksiyon kimyasalları ile cihazlarının üretilmesi ve pazarlaması alanında faaliyet gōstermektedir.

Detrox; yenilik, kalite ve güvenilirlik üçgeninde müşterilerine hijyen ve dezenfeksiyon alanında çōzüm ortağı olmayı kendisine hedef edinmiştir. Müşterilerimizin gōzünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük etken “Müşteri Memnuniyeti” parolasıyla yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir.

Detrox Ar-Ge çalışmalarını sektōr ihtiyaçları, dünyadaki gelişmeler ve çevre duyarlılığı paralelinde yürütmektedir. Ürünler gelişim sürecinden üretime kadar uluslararası standartlardaki test ve kalibrasyonlardan geçirilerek sertifikalandırılmaktadır.

Kalite politikamız çerçevesinde ISO13485 ve CE standartlarında üretim yapılmaktadır.       Copyright © 2010 -2018  |  www.detrox.com.tr
DETROX FACEBOOK DETROX TWITTER
Web Sitesi Hizmeti