Detrox

Detrox Tanıtım Filmi

Sağlıklı Canlı Yaşam, Sağlıklı ve Mutlu Topluluk! Bu felsefe ile dünyanın dört bir yanındaki tüm canlıların hijyeni ve sağlığı için çalışan bir marka: Detro Healthcare!
25 yılı aşkın süredir medikal, veterinerlik ve kozmetik alanındaki deneyimlerimizi, değerlerimizi ve sunduğumuz hizmetleri kapsayan Biz’i anlatan bir tanıtım filmi hazırladık.

 

Detrox Tanıtım Filmi Dinamik

Sağlıklı Canlı Yaşam, Sağlıklı ve Mutlu Topluluk! Bu felsefe ile dünyanın dört bir yanındaki tüm canlıların hijyeni ve sağlığı için çalışan bir marka: Detro Healthcare! 25 yılı aşkın süredir medikal, veterinerlik ve kozmetik alanındaki deneyimlerimizi, değerlerimizi ve sunduğumuz hizmetleri kapsayan Biz’i anlatan bir tanıtım filmi hazırladık.

Detrowash 5000 – 7000 – Kurulumu ve Kullanımı

Detrowash serisi, otomatik endoskop yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarından oluşmaktadır. Isıya dayanıksız esnek endoskopların kullanımı sonrası yıkama & dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır.

Ürünü İncele

Detro Air Spray – Detro San Air Dezenfeksiyon Sistemi

Hidrojen Peroksit Bazlı Ortam Dezenfeksiyonu. Kümesler, ahırlar, hayvan barınakları, kuluçkahaneler, entegre çiftlikler, veteriner klinikleri, gıda işletmeleri gibi binaların ulaşılması zor yüzeylerinin dezenfeksiyonunda kullanılır.

Ürünü İncele

Detro Vet ile Tavuk Çiftliği Dezenfeksiyonu

Kümesler, kuluçkahaneler, kesimhaneler, nakil araçları, gıda ve yem depolarında güvenli hayvan yetiştiriciliğinin mikroorganizmaların kontaminasyonundan korunması için ortamın biyogüvenlik önlemlerinin tamamlanması ve sürdürülebilirliği sağlanmalıdır.

Ürünü İncele

Open chat
1
Merhaba 👋
Hangi konuda bilgi almak istemiştiniz?