Detrox

Firmamız medikal, dental, veterinerlik ve kozmetik sektörlerinin ihtiyacı olan hijyen ve dezenfeksiyon ürünlerini üretmekte ve ayrıca endoskopi alanında endoskop hijyeni üzerine tıbbi cihaz ve ekipmanlar üretmektedir.

Web sitemizde istediğiniz ürünün özellikler/mikrobiyolojik etkinlik bölümünde hangi patojenlere karşı ne kadar sürede etkinliği olduğuna dair tüm gerekli bilgileri görebilirsiniz.

Tüm tıbbi cihazlarımız ISO 13485, ISO 9001, standartlarına sahip fabrikamızda CE yönetmeliğine uygun bir şekilde ilgili EN standartlarından geçecek şekilde üretilmektedir.

Websitemizde istediğiniz dezenfektan ve tıbbi cihazlarımızın kullanım şekli bölümünden doğru ürün uygulamalarını inceleyebilir, gerekli olduğunda firmamıza mail atarak kullanım talimatlarını isteyebilirsiniz.

Her ürünün depolama koşulları etiket üzerinde belirtilmiş olup, daha detaylı bilgi için firmamıza mail atarak ürünün güvenlik bilgi formunu isteyebilirsiniz.

Kozmetik ürünlerimizi websitemizde belirtilen e-ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz.

Dental, hastane ve veterinerlik ürünlerimiz için firmamız ile iletişime geçerek doğru satış kanalı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerimiz marka ve sektör bazında bir farklı distribütörlük/bayilik yapısı oluşturmaktadır. oluşturmaktadır.  Daha detaylı bilgi almak için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizlerle temasa geçebilirsiniz.

Tıbbi aletlerin yüksek düzeyde dezenfeksiyonunu sağlamak amacıyla, OPA (ortofitalaldehit) ve PAA (perasetik asit) gibi etken maddeler kullanılır. Bu tip dezenfektanlar genellikle endoskopi ve ameliyathane birimlerinde tercih edilmektedir. Öte yandan, orta düzey dezenfeksiyon için kullanılan ürünler amin ve quat içerir ve genellikle sterilizasyon birimlerinde tercih edilir. Yüksek düzey dezenfeksiyon ürünleri arasında Detro OPA ve Detro PAA 2200 bulunmaktadır. Aynı şekilde, orta düzey dezenfeksiyon ürünleri arasında tercih edilebilecek olanlar ise Detro Cid Enzym ve Akadent Extra’dır.Daha detaylı bilgi ve sunum için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Cihazlarımız garanti kapsamında olup, bu süre 2 yıldır. Ayrıca 10 yıl boyunca yedek parça tedarik garantisi bulunmaktadır.

Evet. Ürünlerimizi kullanan hastaneler ile gerek sürecin başında gerek ise yıllık olağan yaptığımız düzenli eğitimler ile ürünlerin özellikleri, kullanım yerleri, kullanımı ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında tüm personellerinize güncel bilgiler paylaşıyoruz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Hangi konuda bilgi almak istemiştiniz?