Detrox

Detro Healthcare

Sağlık sektöründe 25 yıl önce “Entegre Dezenfeksiyon Çözümleri” sloganıyla sektöre adım atan Detro Healthcare, insana değer ve saygı prensibiyle medikal sektör başta olmak üzere dental, veterinerlik ve kozmetik sektörlerinde, yaşamın her noktasına dokunmaya devam ediyor.

Uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimimizle her geçen gün, yaşamın çeşitli alanlarında etkin bir rol oynamaya devam ediyoruz. Hijyen ve dezenfeksiyonun önemine inanarak, entegre sistemler üretiyor ve sürdürülebilir çözümler geliştiriyoruz.

“Sağlık için Hijyen” ilkesiyle yola çıkarak sektörde öncü ve güvenilir bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

20.000 m2’lik fabrikamızda, güçlü AR-GE ekibimizle birlikte hijyen ve dezenfeksiyon alanındaki ihtiyaçlara çözümler üretiyor, alanında uzman kadromuz ile birlikte, global standartlara uygun ürünleri hayata geçiriyoruz.

Detrox markamız altında, medikal alanda güvenilir ve etkili ürünlerimiz ile cihazlarımızın teknolojik öncülüğü olmasının yanı sıra dental çözümlerimiz, veterinerlik uygulamalarımız ve kozmetik sektöründeki benzersiz ürünlerimizle sektörel çeşitliliğimizi ön plana çıkarıyoruz.

Detro Healthcare olarak, müşteri memnuniyetini esas alarak entegre süreç yönetiminde öncü konumdayız. Tasarım ve geliştirme aşamalarından başlayarak üretime geçiş, müşteri taleplerini karşılamak ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar olan süreçlerde bütünlük ve kalite standartlarını koruyoruz.

Güçlü ihracat ağımız ve hızlı lojistik desteğimizle, ürünlerimizi 100+ fazla ülkeye ihraç ederek, dünya genelinde sağlığın korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Hazırlık Aşaması

Ürünlerimizin kalitesi titizlikle planlanmış bir hazırlık aşamasının sonucudur. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, ürünlerimizin temelini oluşturmak için en son teknolojileri ve doğal içerikleri birleştirir. İçeriklerin seçimi, kalitemizden ödün vermeden en etkili sonuçları elde etmek için özenle yapılır.

Üretim

Üretim aşamasında kalite ve hijyen en üst seviyede tutulmaktadır. Üretimimizi modern tesislerimizde son teknoloji ekipmanlar kullanarak, insan müdahalesini en aza indirerek ve el değmeden gerçekleştiriyoruz. Her adımda kalite kontrolü, ürün standartlarımıza uygunluğu garanti eder.

Paketleme

Ürünlerimizin paketlenmesinde de aynı özen gösterilmektedir. Özel tasarlanmış ambalajlar ürünlerimizin kalitesini korurken kullanım kolaylığı da sağlar. Ürünlerimiz el değmeden en saf ve en hijyenik şekilde paketlenmektedir. Bu süreç ürünlerimizin kalitesini müşteriye ulaşana kadar korur.

  • Sertifikalarımız

    Dezenfektan üretimini “temiz oda” koşullarında gerçekleştiren firmamız, tesis ve ürün kalitesini uluslararası standartlardaki sertifikalarıyla sağlamaktadır.

Open chat
1
Merhaba 👋
Hangi konuda bilgi almak istemiştiniz?