Detrox
Expomed Eurasia 2024

Expomed Eurasia 2024

Detro Healthcare olarak, 25-27 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya’nın Lider Medikal Fuarı Expomed Eurasia’ya katılıyoruz! Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçi ve yüzlerce katılımcıyla buluşmak için heyecanla hazırlanıyoruz.

Expomed Eurasia, 30 yıldır kesintisiz olarak düzenlenen ve İstanbul’u medikal dünyanın kalbi haline getiren önemli bir etkinliktir. Bu yıl da sağlık endüstrisinin önde gelen profesyonelleri ve yenilikçi firmaları bir araya getirerek, medikal dünyasının geleceğini şekillendiren yenilikleri ve hizmetleri keşfetme fırsatı sunacak.

Detro Healthcare olarak, standımızda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Firmamızın uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi ürün portföyümüzle, dezenfektan ve cihaz üretimi alanında sağlık sektöründeki ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaya hazırız.

Expomed Eurasia fuarına katılan ziyaretçilerimize özel avantajlar sunuyoruz. Standımızı ziyaret ederek, Detro Healthcare ürünlerini yakından inceleme fırsatını yakalayacak ve özel indirimlerden faydalanabileceksiniz. Ayrıca, web sitemizdeki formu doldurarak, fuar boyunca sunacağımız özel kampanyalardan da haberdar olabileceksiniz.

Expomed Eurasia fuarında Detro Healthcare standımızı ziyaret etmek için sabırsızlanıyoruz! Expomed Eurasia’ya katılın, sağlık için bir adım atın!

Etkinlik Detayları:

 • Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
 • Tarih: 25 – 27 Nisan
 • Salon: 3, F3 Blok
 • Stand No: 345A3

FUARDAKİ ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMAYI UNUTMAYIN

  Katılım formu

  Open chat
  1
  Merhaba 👋
  Hangi konuda bilgi almak istemiştiniz?